Hakkımızda

Onli Kablo; uzun yıllar süren çalışmaları, profesyonel kadrosu ve üretici aşkı ile zayıf akım kablo üretimi alanında faaliyetlerine başlamıştır.

2020 yılı itibariyle İstanbul Esenyurt’ta yer alan 3.000 m2 kapalı 1.000 m2 açık alan olmak üzere toplam 4.000m² alana sahip üretim tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Onli Kablo, kaliteye verdiği önem ve kusursuz hizmet anlayışıyla kısa süre zarfında zayıf akım kablo sektörünün bilinen firmaları arasına girmeyi başarmış, sektörün liderleri arasında yer alma hedefiyle, emin adımlarla büyümeye ve yatırımlarını sürdürmeye devam etmektedir.

Onli Kablo makina parkuruna ilave ettiği, yeni nesil makinalar sayesinde üretim miktarını ve çeşidi arttırmış, ürün kalitesini bir üst seviyeye taşımıştır.

Onli Kablo olarak ürünlerimizde en üst düzeyde kalite sağlamak için imalat sürecinde kalite güvence sistemimiz mevcuttur.Üretimin her aşamasında yapılan testler sayesinde hata oranını en aza indirmekteyiz.

Ayrıca Onli Kablo ISO 9001:2015 Kalite Güvence Sistemi belgelerine uygun üretim gerçekleştirmektedir.

Onli Kablo Koaksiyel Anten Kabloları , CCTV Kamera Kabloları, Data Veri İletişim (Cat) Kabloları, Yangın Alarm Kabloları, Hoparlör Kabloları, Alarm Diafon Kabloları ve Özel Tip Kabloların üretimini gerçekleştirip, yakın gelecekte yatırımlarını hızlandırarak ürün çeşitliliğini arttırmaya devam edecektir.

Markamızın adını Türkiye ve Yurt Dışı pazarda ilk adres olarak görmek en büyük hedefimiz.Bu çerçevede çalışmalarımızı sürdürürken müşterilerimizin her zaman en yakın çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.

Kurumsal Değerlerimiz;
  • -Müşteri ve Değer Odaklılık
  • -Sürekli ve Etkinli İyileştirme
  • -Adalet ve Eşitlik Duygusu
  • -İnsana, doğaya ve çevreye saygı

Saygılarımızla,
Onli Kablo Yönetimi