Kurumsal

1988 yılında Teknik Elektronik adı altında kurucumuz Ertan Ersan Televizyon sektöründe ticari hayatına başlamıştır.1993 yılında Uydu ve perakende mağazacılık sektörüne girmiştir.Kısa süre zarfında uydu sektöründe dürüstlüğü,samimiyeti ve güvenirliği yakalamıştır.

2014 yılında Ersan Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti. adı altında ONLİ markasıyla Uydu ve Güvenlik Sistemleri sektöründe geniş ürün yelpazesi ve eğitimli çalışanları ile üretimini geliştirirek Türkeyinin ileri gelen markaları arasında yer almayı hedeflemiştir.Yatırımlarını Ar-Ge çalışmaları üzerine yapan ONLİ daima ürünlerini geliştirerek ve araştırarak müşterilerine sunmayı ön görmüştür.Büyük bir emek ve çalışma sonucunda gelmiş olduğumuz bu günleri daha da sağlamştırıcağız.Müşteri ihtiyaçları ve beklentileri dahilinde ürün gamını oluşturan ONLİ, Türkiye ve yurtdışı pazarında yenilenen ve geliştirilmiş modellerini sunmaya devam etmektedir.

ONLİ Türkiyenin her bir şehrinde etkin bir şekilde faaliyetlerine devam eden yaygın satış ağı aracılığıyla, ürünlerini hem iş ortakları olarak tanımladığı kurumsal müşterilerine hem de nihai kullanıcılara ulaştırmayı başarmıştır.

MİSYON

ONLİ , kaliteli üretime olan inancıyla, satış sonrasında da ürettiği ürünlerin arkasında durabilen güvenilir ve müşteri odaklı bir bakış açısına sahip olan, bu değerleri kendisine misyon olarak edinmiş bir aile şirketidir.

VİZYON

Vizyonumuz, ONLİ markası ile insana, ürünlerimize ve süreçlerimize yatırım yaparak, çağdaş teklonoji ürünlerini dünyaya güvenle sunan lider kuruluş olmak.